Kurz první pomoci 2 - modelové situace

Anotace

Chcete si vyzkoušet, jak jste na tom se svými znalostmi a dovednostmi v oblasti první pomoci? Nebojíte se ušpinit si nejen ruce?

Kurz je primárně určen pro absolventy kurzu první pomoci, ale zúčastnit se může každý, kdo má zájem a základní znalosti v oblasti poskytování první pomoci.

Cílem tohoto kurzu je prohloubení schopností a upevnění správných návyků, zlepšení spolupráce v týmu a zvýšení sebevědomí, které při poskytování první pomoci hraje velkou roli.  Prostřednictvím modelových situací budete mít možnost si vyzkoušet tři role – jaké to je být hrdina, marod a čumil. Doufáme, že vás to bude bavit a aby bylo možné si vše vyzkoušet, prosíme o stoprocentní spolupráci během kurzu.

Těšit se můžete na sympatické studenty 3. ročníku oboru Zdravotnický záchranář z Fakulty zdravotnických studií, kteří kurz povedou.

Prosíme vás, abyste si s sebou vzali oblečení na převlečení, u kterého vám nevadí, že se pravděpodobně ušpiní. Praktický nácvik bez toho často bohužel není možný. Děkujeme.

Přijďte si to vyzkoušet !

Lektoři: Anna Štorchová, Jaroslav Pokorný, Jiří Svoboda, Jakub Oliberius, Vojtěch Jahn

Datum zahájení 2018-10-03 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-10-03 00:00:00.0