SVOČ FST 2018

Vyhlášení soutěžní přehlídky studentských a doktorských prací Fakulty strojní SVOČ FST 2018.

Fakulta strojní zve studenty v bakalářském, magisterském a doktorském studiu na soutěžní přehlídku studentských a doktorských prací FST 2018.

Termín na podání přihlášek je do 6. dubna 2018 výhradně elektronicky na adresu: svoc.fst@gmail.com

Katedrální přehlídky: do 10. dubna 2018

Fakultní přehlídka: 26. dubna 2018

Doktorské práce budou do soutěže přijímány pouze v cizím jazyce (prezentace v angličtině nebo němčině), u středoškolských, magisterských a bakalářských prací je anglický jazyk doporučen.

Přehlídka bude opět dotována kvalitními sponzorskými cenami za umístění na předních místech.

Zvláštní ocenění obdrží nejlépe jazykově připravené a přednesené cizojazyčné práce, které budou prioritně v angličtině, nebo po dohodě i v některém dalším světovém jazyce.

SVOČ

Dokumenty SVOČ