Přejít k obsahu

CAST - COMPANY ACADEMIC STUDENTS TRAINING

Projekt 42 - Internacionální duální studium Bavorsko – Česká Republika

logaETZ

Technická vysoká škola Deggendorf nabízí společně se Západočeskou univerzitou v Plzni a Vysokou školou technickou a ekonomickou Českých Budějovicích mezinárodní duální studium mezi Bavorskem a Českou republikou.

Studenti z obou zemí mají možnost absolvovat studium propojené s praxí nebo studium s prohloubenou praxí na jedné z partnerských škol a vedle plnohodnotného studia na VŠ studenti získávají i praxi v podnicích v Bavorsku a v České republice.

Studium propojené s praxí je kombinované studium na jedné z partnerských vysokých škol s praxí v Bavorsku s profesním zakončením IHK/HWK (délka studia 4-4,5 roku).

Studium s prohloubenou praxí propojuje studium na jedné z partnerských vysokých škol s intenzivní praxí během prázdnin a během semestru praxe, kdy se student věnuje i své bakalářské práci (délka studia 3 - 3,5 roku).

CAST je projekt zaměřený na studenty, kteří jsou cílevědomí a zaměření na výkon. Jsou osloveny firmy, které mají své sídlo jak v Bavorsku, tak v České republice a aktivně se podílí na přípravě pracovníků z právě přicházející generace. V současném světě globálního trhu práce mají právě spolupracovníci se zkušenostmi se zahraničí výraznou konkurenční výhodu.

Partneři projektu:

loga_ETZ_Dual_Partneri

Patička