Přejít k obsahu

Studentské organizace

Studentské organizace působící na ZČU sídlí ve Studentském centru v budově Fakulty ekonomické. Budete-li chtít využít jejich služeb nebo se k nim přidat a stát se členem jedné z nich, kontaktujte je na následující adrese: 

Husova 11, místnost HJ 202, tel./fax: 37 763 57 04.

IAESTE - (International Association for the Exchange of Students for Technical Experience)

jdi na IAESTE

IAESTE je mezinárodní studentská organizace, která působí i na ZČU. A co Ti jako studentovi můžeme nabídnout?

Stáže
Zprostředkováváme zahraniční odborné stáže do více než 80 zemí světa. Více o procesu, jak se na stáž přihlásit, se dozvíš na www.iaeste.cz. Najdeš tam taky, pod odkazem Zkušenosti z praxí, reporty od studentů, kteří na praxi již byli. Můžeš se tak kouknout, jak je to třeba s ubytováním v Indii či kdo Tě vyzvedne na letišti v Kanadě ;)

Členství
Další nabídku, kterou pro Tebe máme, je příležitost stát se jedním z nás. Krom stáží připravujeme též Průvodce prváka, který se Ti dostal do rukou na zápisu, Veletrh pracovních příležitostí, celorepublikový Katalog iKariera či provozujeme jobportál iKariera.cz

A proč proboha ve svém volném čase na těchto projektech pracujeme? Co z toho máme?

Získáváme něco, co nás škola nenaučí. Prací na lokálních, národních či mezinárodních projektech získáváme praktické zkušenosti s vedením projektů, prací v týmu, leadershipem, komunikací či jednáním s firmami.

No a abychom pořád jen nepracovali, chodíme společně na motokáry, paintball, jazykové kurzy, školíme se v oblasti soft-skills či vyrážíme na národní a mezinárodní konference. Navíc v IAESTE jsme parta přátel, takže pokud jsi třeba na univerzitě nově, poradíme Ti, jak co zařídit či kde sehnat skripta.

Pokud od nás chceš dostávat čerstvé zprávy ohledně stáží či dalších našich projektech, nejjednodušší je likenout naši stránku www.facebook.com/IAESTEzcuPLZEN

Zaujalo Tě něco z toho? Chceš se dozvědět víc? Neváhej a napiš nám nazcu@iaeste.cz. Sejdeme se a probereme to podrobněji :)

AEGEE - Evropské fórum studentů

jdi na AEGEE


Evropské fórum studentů AEGEE zprostředkovává setkání studentů z různých míst Evropy, mezi nejvýznamější aktivity patří organizace letních univerzit, konferencí atd.

AIESEC- The international platform for young people to discover and develop their potential

jdi na AIESEC


AIESEC - Zajišťuje mezinárodní výměnu studentů, zprostředkovává odborné praxe v zahraničních firmách po celém světě.

Patička