celozivotni_web

centrum celoživotního vzdělávání fakulty strojní

Přejít na oblasti kurzů

Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty strojní se zaměřuje se na realizaci odborných kurzů, workshopů a konzultací pro specialisty v průmyslové praxi. Vzdělávací aktivity jsou akreditovány Radou celoživotního vzdělávání zřízenou na základě zákona č. 111/1998 sb. Kvalitu kurzu garantují lektoři dlouhodobě působící na Fakultě strojní a Regionálního technologického institutu. Máme dlouholeté zkušenosti s realizací odborných kurzů a dobře víme, jak důležité je využití nových poznatků v praxi. Naším cílem je poskytnout účastníkům kvalitní a přínosné školení.

FORMY VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ

ZAKÁZKOVÉ KURZY

Nabízíme 2 typy odborných kurzů:

  1. Kurz z katalogové nabídky
  2. Upravený kurz dle potřeb Vaší firmy

S Vašimi pracovníky připravíme kurz, který bude přesně zaměřen na požadavky a potřeby Vaší firmy. Výhodou je zvýšení efektivity vzdělávání díky individuálnímu přístupu.

Kurz uskutečníme přímo u Vás ve firmě, či po dohodě v prostorách naší univerzity. Jsme tu pro Vás, přizpůsobíme se Vašim přáním a požadavkům.

Cena zakázkového kurzu je smluvní a výše závisí na rozsahu požadovaných služeb a Vašich požadavků týkajících se tématu, časového rozsahu, místa konání. Na základě Vaší poptávky zpracujeme návrh kurzu, včetně nezávislé cenové nabídky.

Katalogová nabídka kurzů

Prošli jste si katalogovou nabídku kurzů a stále jste nenašli pro sebe a své kolegy vhodný kurz, který by z hlediska tématu vyhovoval Vašim požadavkům? Neváhejte nás prosím kontaktovat.

OTEVŘENÉ KURZY PRO VEŘEJNOST

Jsou vhodné pro jednotlivce nebo malé skupinky zaměstnanců, kteří naleznou shodu svých nebo firemních požadavků na vzdělávání s naší aktuální katalogovou nabídkou.

Dále je tato forma kurzu vhodná pro všechny, kteří si chtějí s ostatními účastníky vyměnit své zkušenosti a poznatky.

Tyto kurzy se realizují většinou na základě Vaší poptávky. Možnost zúčastnit se kurzu je dále nabídnuta dalším firmám. Minimální počet účastníků pro realizaci kurzu je 6 účastníků.

ONLINE KURZY 

Jsme schopni pro Vás připravit kurzy v online podobě (pokud to charakter kurzu dovoluje).

WORKSHOP, KONZULTACE

Každý workshop je vždy vytvořen základě Vašich specifických požadavků a představ. Pokud byste raději individuální přístup, máte možnost osobní/online konzultace s každým z našich odborníků.

Proč se dále vzdělávat právě u nás?

FLEXIBILITA

Termíny kurzů jsou vzájemně dohodnuty dle Vašich potřeb a našich možností.  Jsme připraveni Vám vyjít vstříc k Vaší maximální spokojenosti.

KVALITNÍ LEKTORSKÝ TÝM

Naši lektoři se řadí k předním odborníkům s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi z průmyslové praxe. Podílejí se na celé řadě projektů. Díky tomu dokáží provázat teoretické poznatky z oblasti vědy a výzkumu s konkrétními případy z praxe.

PODPORA

V rámci kurzu účastníci obdrží metodické studijní materiály k danému tématu a po úspěšném absolvování kurzu certifikát, dle platné legislativy pro akreditované vzdělávací akce, jehož platnost není časově omezena.      Nabízíme také možnost realizace kurzů přes projekt POVEZ II.