Studium_web

Studujte na FST

Co očekáváte od studia? Úspěšnou kariéru, vlastní výzkumnou práci, vnitřní svobodu, splnění životního snu? Stačí si vybrat ze studijních programů naší fakulty. Těšíme se na vás.
Nabídka studia

Důvody, proč studovat u nás

Už jen proto, že mít možnost vystudovat techniku je naprosto skvělé! Pomůže vám to dobře nastartovat úspěšnou pracovní kariéru, nalézt zajímavé a perspektivní zaměstnání a možná se práce dokonce stane vaším koníčkem. Při studiu techniky si zlepšíte dovednosti nikoliv jen znalosti, díky počítačovým programům posunete svoji práci zase o stupeň výš, dovedete navrhovat a naučíte se při řešení problémů myslet jako inženýr. Věříme, že díky našemu vedení dokážete sami vymyslet a realizovat úžasné věci.

A co dál?

Pokud se již nyní zajímáte o počítačové modelování, virtuální realitu, počítačové simulace, průmyslový design, zdravotnickou a automobilovou techniku, vlaky a tramvaje, progresivní materiály nebo manažerské techniky, tak není potřeba váhat! A těm, co si ještě nejsou jistí tím, co by je bavilo, dokážeme poradit a nabídnout vhodné studijní specializace. Ve škole získáte nové přátele a možná spolu postavíte nový model závodní formule, nebo můžete vyjet obohatit svoje vzdělání na odbornou stáž na jednu z partnerských univerzit po celém světě.

A uplatnění?

Poptávka po studentech techniky je veliká, a pokud k tomu ještě přidáte nějaký celosvětový jazyk, tak si můžete vybírat z dobře finančně ohodnocených pracovních nabídek po celém světě. 

Na naší fakultě najdete

6

kateder

950 +

studentů

180 +

zaměstnanců

Nabídka studia