uchazeci_web

Studujte na FST

Co očekáváte od studia? Úspěšnou kariéru, vlastní výzkumnou práci, vnitřní svobodu, splnění životního snu? Stačí si vybrat ze studijních programů naší fakulty. Těšíme se na vás.
Nabídka studia Podat přihlášku

Přihlášky pro rok 2024 jsou spuštěny!

Děkan Fakulty strojní vyhlašuje přijímací řízení pro studium v akademickém roce 2024/2025.

Bližší informace uchazeč nalezne u vybraného typu studia:

bakalářské
navazující magisterské
doktorské

Pojďte na strojárnu!

Už jen proto, že vystudovat strojařinu je naprosto skvělé a na trhu práce budete patřit k těm nejžádanějším! Pomůžeme vám nastartovat úspěšnou pracovní kariéru podloženou praxí z firem, se kterými úzce spolupracujeme.

Víte, že Fakulta strojní nabízí absolventům středních škol, kteří dosahovali po celou dobu studia výborných studijních výsledků, jednorázové mimořádné stipendium ve výši 15 000 Kč?

Dva důvody bychom měli a tím dalším velkým důvodem je, že se opakovaně umisťujeme na předních příčkách v hodnocení „Škola doporučená zaměstnavateli“.

Stačí si vybrat ...

Zajímá vás počítačové modelování, virtuální realita, počítačové simulace, průmyslový design, energetika, zdravotnická a automobilová technika, vlaky a tramvaje, progresivní materiály nebo manažerské techniky, tak není potřeba váhat! A těm, co si ještě nejsou jistí tím, co by je bavilo, dokážeme poradit a nabídnout vhodné studijní specializace.

Na fakultě získáte nové přátele a možná spolu postavíte nový model závodní formule, nebo můžete vyjet obohatit svoje vzdělání na odbornou stáž na jednu z partnerských univerzit po celém světě.

Poptávka po studentech techniky je veliká a většina studentů má práci zajištěnou ještě před ukončením studia. Přidejte ke strojařině nějaký celosvětový jazyk a můžete si vybírat z výborně finančně ohodnocených pracovních nabídek po celém světě.

 

Na naší fakultě najdete

6

kateder

950 +

studentů

180 +

zaměstnanců

Nabídka studia